20.09.2016

Önemli Olan Kalplerdeki Engelleri Kaldırabilmek

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Sn. Emine Erdoğan'ın katılımıyla, Trabzon'un Sürmene İlçesi'nde Ahmet Yılmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nin açılışını yaptık.

11.10.2017

1. Spor ve Kültür Şenliği Riva'da düzenlendi

Suriyeli ve Türk çocukların kaynaşmasını amaçlayan "BİR UMUT, BİR UFUK" projesi kapsamında Türkiye Futbol Federasyonu ve Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği(TOGEMDER) işbirliği ile gerçekleştirilen "1. SPOR ve KÜLTÜR ŞENLİĞİ" Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı.

03.10.2017

Bir Umut, Bir Ufuk Projesi Açılış Programı Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Toplumsal Gelişim Merkezi, Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği TOGEMDER’in, Suriyeli kadınların mesleki eğitim, istihdam ve topluma uyum projesi, ‘Bir Umut, Bir Ufuk’ programına katıldı.

01.09.2017

‘Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması’nın ödülleri, sahiplerini buldu.

Özel eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER) iş birliğiyle düzenlenen ‘Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması’nın ödülleri, sahiplerini buldu.

06.12.2017

"Bir Umut Bir Ufuk" projesi Ümraniye'de başladı

Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER) tarafından Ümraniye’deki Suriyeli kadınları kapsayan Bir Umut Bir Ufuk Projesinin açılışı yapıldı. Açılış programına Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da katıldı.

14.12.2017

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Derneğimizi Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği'ni (TOGEM-DER) ziyaret etti.

23.03.2018

Biz Geleceğiz Projesi Tanıtımı & Çocuk İhmal ve İstismarı Sempozyumu

Emine Erdoğan Hanımefendi'nin Himayelerinde Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği TOGEMDER’in öncülüğünde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın işbirliği ile hazırlanan "Biz Geleceğiz Projesi Tanıtımı & Çocuk İhmal ve İstismarı" konulu sempozyumunu gerçekleştirdik.

07.05.2018

Togemder İstanbul Gençlik Festivalinde

Togemder olarak bu yıl 3.sü düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali’nde yerimizi aldık.

04.06.2018

Biz Geleceğiz Projesi Kapsamında Çocuk İzlem Merkezi Yararına Düzenlediğimiz İftar Programını Gerçekleştirdik.

Sn. Emine Erdoğan Hanımefendinin teşrifleriyle, Biz Geleceğiz Projesi Kapsamında Çocuk İzlem Merkezi yararına düzenlediğimiz iftar programını İstanbul Ataşehir Sheraton Otel’de gerçekleştirdik.

22.11.2018

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kışlık Dağıtımı

Togemder olarak 26 Kasım’da Diyarbakır Sur, Lice, Silvan ve Kulp ilçelerinde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtılmak üzere kışlık giyeceklerimizi hazırladık, yola çıkıyoruz.

21.03.2019

TFF İlkokulu açılış töreni yapıldı

TOGEMDER öncülüğünde Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nın katkılarıyla Beykoz Riva'da yaptırılan TFF İlkokulu ve Spor Toto Teşkilatı Ortaokulu'nun resmi açılışı yapıldı.